Vali Mahmut Demirtaş’ın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlama Mesajı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı paylaştı.

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; emeğin, alın terinin, helal kazancın, dostluğun, barışın, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin simgeleştiği gündür.

Bizler; insanı, emeği, alın teriyle kazanılan helal kazancı yücelten, paylaşımda adaleti savunan bir medeniyetin mensupları olarak çalışanlarımızın, bu anlamlı günde olduğu gibi her zaman yanlarında bulunmaya, onların en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bunun en güzel örneği tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının etkilerinin en alt düzeye indirilmesi bağlamında hükümetimizin aldığı tedbirlerde bizatihi görülmektedir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadelemizde emeklerini, alın terlerini ortaya koyan tüm çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu sıkıntılı süreci devlet ve millet el ele hep birlikte geride bırakacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemize vesile olmasını diliyor; tüm çalışanlarımızın ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

Gündem 8.05.2021 14:18:29 0